ご存知のように私が執拗に執着するのは人生が上手くなってないからです。

私は恋人も居ません、低学歴低身長低収入。半分ニートのようなモノです。

私には何もありませんのだから成功者は嫉妬しているそれは異常です。私の居場所はそこにしかありません。

ああ、結婚したかった、大学に行きたかだ、子供が欲しかった

私には何もありませんそんや因果応報あります?!


Żartujemy ze sobą. Nie ma to głębokiego sensu. Proszę zrozumieć (`・ω・´)


Psy, koty i konie były zwierzętami domowymi, więc było to niemożliwe.

Jeśli Bubu-chan chce jeść wieloryby, ja ich nie zjem, ale możesz robić, co chcesz. Jednak twierdzenie Iny...


* Zasadniczo w byłych krajach Europy Wschodniej tylko Morze Bałtyckie jest zwrócone w stronę morza, więc delfiny wielorybie nie są zbyt znane.

Nie obchodzi mnie tutaj kultura jedzenia psów ani kultura jedzenia kotów (jakoś w Europie karma dla kotów była OK w Szwajcarii)


Historia kultury jedzenia w Japonii jest interesująca, prawda?Wydaje się, że jedzenie psów jest stosunkowo powszechne w Azji i że istnieje również historia jedzenia psów w Japonii (`・ω・´)


W dzisiejszych czasach psy mają zbyt wiele wizerunku zwierzaka, więc nie można ich zjeść! (W rzeczywistości w Korei Południowej jest wielu miłośników psów w ostatnich latach, więc wydaje się, że jest wielu młodych ludzi, którzy nie jedzą psów.)


Zastanawiałem się jednak, czy zachodnie organizacje dobrostanu zwierząt wcześniej atakowały hodowle psiego mięsa w Azji i „uratowały” wiele psów.

Cóż, historia staje się stronnicza, ale proszę zrozumieć, że para Takeda żyje, godząc zwyczaje swoich krajów i kręgów kulturowych ( ^ω^ )Zasadniczo w katolickiej sferze kulturowej karma dla psów i koni to NG.


Przy okazji, wygląda na to, że na przyjęciu urodzinowym mojej siostrzenicy będzie zamieszanie.