Żartujemy ze sobą. Nie ma to głębokiego sensu. Proszę zrozumieć (`・ω・´)


Psy, koty i konie były zwierzętami domowymi, więc było to niemożliwe.

Jeśli Bubu-chan chce jeść wieloryby, ja ich nie zjem, ale możesz robić, co chcesz. Jednak twierdzenie Iny...


* Zasadniczo w byłych krajach Europy Wschodniej tylko Morze Bałtyckie jest zwrócone w stronę morza, więc delfiny wielorybie nie są zbyt znane.

Nie obchodzi mnie tutaj kultura jedzenia psów ani kultura jedzenia kotów (jakoś w Europie karma dla kotów była OK w Szwajcarii)


Historia kultury jedzenia w Japonii jest interesująca, prawda?Wydaje się, że jedzenie psów jest stosunkowo powszechne w Azji i że istnieje również historia jedzenia psów w Japonii (`・ω・´)


W dzisiejszych czasach psy mają zbyt wiele wizerunku zwierzaka, więc nie można ich zjeść! (W rzeczywistości w Korei Południowej jest wielu miłośników psów w ostatnich latach, więc wydaje się, że jest wielu młodych ludzi, którzy nie jedzą psów.)


Zastanawiałem się jednak, czy zachodnie organizacje dobrostanu zwierząt wcześniej atakowały hodowle psiego mięsa w Azji i „uratowały” wiele psów.

Cóż, historia staje się stronnicza, ale proszę zrozumieć, że para Takeda żyje, godząc zwyczaje swoich krajów i kręgów kulturowych ( ^ω^ )Zasadniczo w katolickiej sferze kulturowej karma dla psów i koni to NG.


Przy okazji, wygląda na to, że na przyjęciu urodzinowym mojej siostrzenicy będzie zamieszanie.